Οριστικοποίηση δήλωσης μαθημάτων Χειμερινού Εξαμήνου

Οριστικοποίηση δήλωσης μαθημάτων Χειμερινού Εξαμήνου Ακαδημαϊκού έτους 2022-2023

Ενημερώνουμε τους φοιτητές/ριες ότι ολοκληρώθηκε ο έλεγχος της δήλωσης μαθημάτων Χειμερινού Εξαμήνου Ακαδημαϊκού έτους 2022-2023, που είχαν υποβάλει ηλεκτρονικά μέσω της εφαρμογής eduportal https://eduportal.cict.uoc.gr/.

Παρακαλούνται οι φοιτητές/ριες να ελέγξουν την κατάσταση της δήλωσής τους μέσω της εφαρμογής καθώς και τα μηνύματα στο  ιδρυματικό τους email.

Σε όσους/ες ε φοιτητές/ριες μφανίζεται το μήνυμα

Κατάσταση δήλωσης: Υποβληθείσα Δήλωση

Προσοχή!
Τα μαθήματα σημειωμένα με διπλό αστερίσκο (**) δεν έχουν οριστικοποιηθεί ακόμα από τη Γραμματεία.

Θα πρέπει να επικοινωνήσουν άμεσα με τη Γραμματεία του Τμήματος για την διόρθωση της δήλωσή τους.

Υπενθυμίζουμε ότι η δήλωση μαθημάτων, αποτελεί απαραίτητη προϋπόθεση για τη συμμετοχή του φοιτητή στην εξεταστική περίοδο αντίστοιχου εξαμήνου και την επαναληπτική εξεταστική του Σεπτεμβρίου.

Οι φοιτητές/ριες που δεν έχουν υποβάλει ηλεκτρονική δήλωση μαθημάτων δε δύνανται να συμμετέχουν στη διαδικασία εξετάσεων. Οι βαθμοί όσων φοιτητών εξετάζονται σε μαθήματα που δεν έχουν δηλώσει δεν καταχωρίζονται και δεν λαμβάνονται υπόψη