Σεμινάριο για τους φοιτητές/αποφοίτους της Πολιτικής Επιστήμης με τίτλο: “Βιογραφικό σημείωμα (CV) και Συνέντευξη Εργασίας”

Στο πλαίσιο της Ημέρας Καριέρας που διοργανώνει το Πανεπιστήμιο Κρήτης στις 18 Μαρτίου θα δοθεί η δυνατότητα, σε όσους/ες φοιτητές/τριες ενδιαφέρονται, να έρθουν σε άμεση επικοινωνία με τα Τμήματα Ανθρώπινου Δυναμικού (προσλήψεων) των εταιρειών / φορέων που θα συμμετάσχουν.

Για την καλύτερη προετοιμασία σας, η η Δομή Διασύνδεσης και Σταδιοδρομίας διοργανώνει δια ζώσης σεμινάριο με θέμα:

“Βιογραφικό σημείωμα (CV) και  Συνέντευξη Εργασίας”

Για τους φοτητές του τμήματος “ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ” το σεμινάριο θα πραγματοποιηθεί:

📆     Τρίτη 14 Μαρτίου 2023

🕒      11:30- 13:30

📍      Αίθουσα  “ΚΑΜΠΙΤΣΗ”

Το σωστό βιογραφικό και η κατάλληλη προετοιμασία για τη συνέντευξη εργασίας αποτελούν πολύ σημαντικά βήματα για την επιτυχία!

Το σεμινάριο αφορά σε όλους τους φοιτητές, ανεξάρτητα με το αν θα συμμετάσχουν στην Ημέρα Καριέρας του ΠΚ.

Σας περιμένουμε!